Pewna wygrana klubu z Troszyna

Piłkarze KS CK Troszyn pokonali na wyjeździe ekipę Wkry Sochocin 5-1 . Już w pierwszych minutach zespół prowadzony przez Trenera Edwarda Klejndinsta dostał prezent w postaci rzutu karnego , lecz Dariusz Dadacz trafił w słupek . Kilka minut poźniej Troszynianie otrzymali drugiego karnego , a pewny strzał na bramkę zamienił Adam Wolak . Ten sam piłkarz chwile po zdobyciu pierwszej bramki mógł cieszyć się z drugiego trafienia , gdzie technicznym strzałem pokonał bramkarza drużyny gospodarzy . Trzecią bramkę dla gości zdobył Paschal Ekwueme popisując się pięknym strzałem pod poprzeczkę . Tuż przed przerwą na 4-0 podwyższył Kamil Bednarczyk trafiając głową ze stałego fragmentu gry . Po zmianie stron gospodarzom udało strzelić się gola honorowego . Po zamieszaniu w polu karnym , piłka dotarła do jednego z zawodników Wkry , a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki . Decydującym trafieniem popisał się strzelec czwartej bramki Kamil Bednarczyk , który ustalił wynik spotkania .