Autor:

tomzmuda

Utworzono:

23.07.2021

Tym razem mecz 3 kolejki zakończył się porażką 1:3 - poprzednie po 0:3. W pierwszej połowie niewiele się działo na boisku. W 22 minucie niepotrzebny wślizg Marcina Harzyńskiego zakończył się rzutem karnym, który goście wykorzystali bezbłędnie. W 29 minucie Michał Dąbrowski lekko strzela z rzutu wolnego, a piłka trafia w mur. Najlepszą okazję na wyrównanie mamy w doliczonym czasie gry. Kamil Rutkowski strzela z woleja obok bramki. Druga połowa to już dominacja przyjezdnych. Jednak my pierwsi strzelamy gola. W 63 minucie Patryk Jędrzejewski strzela z obrotu, a piłka wpada do siatki tuż przy słupku. Nasze szczęście trwa 60 sekund. Kacper Trzciałkowski wybija piłkę przed siebie, a okazję wykorzystuje napastnik Iskry strzelając nie do obrony. Goście przypieczętowali swój sukces w 82 minucie wykorzystując sytuację sam na sam z Mateuszem Kubikiem. Jest to najmniejszy wymiar kary. Iskra nie wykorzystuje wielu dogodnych okazji na zdobycie gola: w 51' pudło, 58' tuż obok słupka, 61' Kubik broni strzał głową, 72' Kubik broni strzał z wolnego, 75' i 80' minimalnie niecelne strzały gości oraz w 91' Kubik z trudem broni strzał z wolnego z 45 metrów. Dla nas Rutkowski strzela niecelnie głową w 67 minucie i tyle...